ERZ-E08E201
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E08E201
  • 1
Diameter : 10.5 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Surge Energy Rating : 35 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 340 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 390 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 8mm 200V T&R ZNR Surge Absorber